Jak wydrukować list do Świętego Mikołaja?

2022-11-24
Jak wydrukować list do Świętego Mikołaja?

6 grudnia już tuż tuż! Czy Wasze listy do Mikołaja już wysłane? Czasu zostało niewiele, więc lepiej się pośpieszyć! W końcu to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Właśnie w tą jedną noc przybywa do nas roześmiany Mikołaj z reniferami i zostawia wymarzone prezenty. Dla wszystkich grzecznych dzieci i ich rodziców przygotowaliśmy poradnik, jak samodzielnie wydrukować list do Świętego Mikołaja na domowej drukarce. Dodatkowo w artykule znajdziesz darmowy szablon listu do świętego Mikołaja i kolorowankę z Mikołajem, które łatwo ściągniesz i wydrukujesz u siebie w domu.

List do Świętego Mikołaja możesz wydrukować na standardowym papierze do drukarki. Gramatura 80/g będzie wystarczająca. Jeśli jednak chcesz uzyskać bardziej trwały efekt, włóż do podajnika drukarki kartkę o wyższej gramaturze, uważaj jednak aby nie przesadzić. Przed wyborem większej gramatury musisz sprawdzić, czy Twój model drukarki jest w stanie ją obsłużyć.

W ustawieniach możesz również zmieniać rozdzielczość wydruku - czyli jego jakość. Im mniejszą rozdzielczość ustawisz, tym gorszej jakości będzie wydruk, ale zużyjesz mniej tuszu i na odwrót, im wyższa rozdzielczość tym lepsza jakość wydruku i więcej zużytego tuszu. To Jakie ustawienie wybierzesz zależy od twoich osobistych preferencji, Mikołaj na pewno doceni każdy list z osobna, najważniejsze aby dotarł w jego ręce na czas. 

List do Świętego Mikołaja - Jak wydrukować szablon z Print24

  1. kliknij w wybrany szablon (obraz otworzy się w większym rozmiarze)
  2. kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazku i wybierz “zapisz obraz jako…” 
  3. wybierz miejsce, gdzie ma zostać zapisany plik na Twoim komputerze,
  4. kliknij “zapisz”otwórz obraz i kliknij drukuj (Ctrl+P)
  5. jeśli chcesz drukować w kolorze, zmień opcje wydruku na “kolor” 
  6. dopasuj jakość wydruku
  7. sprawdź podgląd wydruku 
  8. sprawdź czy w podajniku drukarki są kartki
  9. naciśnij przycisk “drukuj”

Gotowe! teraz możesz ręcznie wypisać, lub narysować swoją listę życzeń do Świętego Mikołaja. 

LISTY DO MIKOŁAJA - DARMOWE SZABLONY DO WYDRUKU 

listdomikolaja listdomikolaja2 listdomikolaja3 listdomikolaja4 listdomikolaja5 listdomikolaja6 listdomikolaja8 listdomikolaja9

MIKOŁAJOWE KOLOROWANKI

kolorowanka1 kolorowanka2 kolorowanka3 kolorowanka4
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel