Jaki toner do drukarki HP LaserJet Pro M12w, HP LaserJet Pro M12a, HP LaserJet Pro M26nw?

2023-07-21
Jaki toner do drukarki HP LaserJet Pro M12w, HP LaserJet Pro M12a, HP LaserJet Pro M26nw?

Posiadasz drukarkę HP LaserJet Pro M12w, M12a lub M26nw i nie wiesz jaki toner wybrać? Zastanawiasz się, czy lepiej kupić tańszy zamiennik, a może oryginalny toner? Chcesz, aby Twoja drukarka posłużyła Ci przez lata i pragniesz zadbać o wysokiej jakości materiały eksploatacyjne? Sprawdź, czym jest drukarka HP LaserJet Pro M12w, HP LaserJet Pro M12a i HP LaserJet Pro M26nw! Zobacz, jaki toner oryginalny oraz jaki zamiennik pasują do poszczególnego modelu! Dowiedz się, jak łatwo wymienić toner w drukarce HP LaserJet Pro M12w!

Czym jest drukarka HP LaserJet Pro M12w, HP LaserJet Pro M12a, HP LaserJet Pro M26nw?


Drukarka HP LaserJet Pro M12w oraz M12a to urządzenie, które w szybki i optymalny sposób pozwoli Ci wykonać wysokiej jakości wydruk. Drukarka umożliwia wydruk bezprzewodowy, dzięki czemu nie musisz używać kabli do wykonania druku. Zwiększona wydajność sprawia, że możesz wykonać wydruk z prędkością 18 stron na minutę!

Drukarka HP LaserJet Pro M26nw to wielofunkcyjne urządzenie, które posiada funkcje drukowania, skanowania oraz kopiowania. Doskonale nada się do biura i wydruku wielu dokumentów.

Jaki toner do drukarki HP LaserJet Pro M12w, M12a, M26nw wybrać?


Do drukarek z serii HP LaserJet Pro w tym modelu M12w, M12a, M26nw możesz kupić zarówno tonery oryginalne, jak i zamiennik tonera, które będą kompatybilne z konkretnym modelem drukarki laserowej. Sprawdź, jaki oryginalny toner do HP LaserJet Pro M12w, M12a, M26nw warto kupić! Dowiedz się, jakie zamienniki będą dobrym wyborem do tego typu urządzeń!

Jaki oryginalny toner do HP LaserJet Pro M12w, M12a, M26nw kupić?


Decydując się na zakup oryginalnego tonera do drukarek HP LaserJet Pro M12w, M12a, M26nw masz pewność, że wkład oryginalny HP będzie kompatybilny z Twoim urządzeniem, a tym samym nie ma mowy o uszkodzeniu z powodu niedopasowania tonera. W naszym sklepie możesz kupić monochromatyczny toner oryginalny CF279A z możliwością zadruku 1000 stron.

Jaki zamiennik pasuje do drukarki HP LaserJet Pro M12 w, M12a, M26nw?


Jeśli dużo drukujesz i zależy Ci na obniżeniu kosztów druku, to możesz zakupić odpowiednio dopasowany zamiennik oryginalnego tonera, który pozwoli Ci ograniczyć wydatki przy zachowaniu jakości druku. W ofercie print.24 znajdziesz zamienniki firmy:

Zamienniki firmy Estio występują również w ekonomicznych dwupakach, dzięki czemu możesz kupić toner w niskiej cenie. Wszystkie tego typu produkty pozwalają na zadruk 1000 stron, czyli są tak samo wydajne, jak oryginalny toner HP. Co więcej, kupując toner oryginalny lub zamiennik w naszym sklepie, zapewniamy szybką wysyłkę w dni robocze!

Jak wymienić toner w drukarce HP LaserJet Pro M12w

Chcąc wymienić toner w drukarce HP LaserJet Pro M12w postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Otwórz górną klapę, która umożliwi dostęp do tonera.
  2. Złap rączkę tonera z oznaczeniami.
  3. Pociągnij energicznie, aby wyjąć toner.
  4. Wyciągnij plombę z nowego tonera i zdejmij wszystkie zabezpieczenia.
  5. Zużyty toner włóż w folię i pudełko po nowym tonerze.
  6. Włóż toner do drukarki w miejsce starego tonera, powinno nastąpić charakterystyczne kliknięcie.
  7. Zamknij pokrywę tonera.
  8. Wydrukuj stronę testową.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2023

Produkt oryginalny

pixel