Jaki toner do drukarki HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro MFP M28w, HP LaserJet Pro MFP M28a, HP LaserJet M14-M17?

2023-07-26
Jaki toner do drukarki HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro MFP M28w, HP LaserJet Pro MFP M28a, HP LaserJet M14-M17?

Chcesz wiedzieć jakie tonery do HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro MFP M28 warto kupić? Zastanawiasz się jakie zamienniki i oryginalne tonery będą pasować do drukarki laserowej HP? Poznaj kompatybilne tonery do drukarki HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro MFP M28w, HP LaserJet Pro MFP M28a, HP LaserJet M14-M17 z błyskawiczną dostawą do Twoje domu! Dowiedz się, jak sprawnie wymienić toner w drukarce HP LaserJet Pro M15a!

Drukarka HP LaserJet Pro M15a i inne z tej serii


Urządzenie drukujące HP LaserJet Pro M15a to doskonała propozycja dla małych biur lub osób, które chcą mieć w swoim domu dobry sprzęt. Drukarka jest monochromatyczna, czyli drukuje jedynie w kolorze czerni i bieli. Dzięki technologii HP Auto-On/Auto-Off zużywa mniej energii, dzięki czemu jest niezwykle ekonomiczna. Co więcej, drukuje z prędkością 18 stron na minutę oraz pomieści aż 150 arkuszy papieru. Ponadto drukarka ma kompaktowy kształt i jest najmniejsza w swojej klasie, dlatego nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem dla niej miejsca.

HP-M28w

Drukarka HP LaserJet Pro M28w Wi-Fi to wielofunkcyjne urządzenie, które ułatwi Twoją pracę. Urządzenie posiada funkcje:

  • drukowania,
  • kopiowania,
  • skanowania.
Ten model drukarki oznacza się wysoką wydajnością oraz niewielkimi rozmiarami, co jest dużym plusem szczególnie w małych biurach.

Jaki toner do drukarki HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro MFP M28w, HP LaserJet Pro MFP M28a, HP LaserJet M14-M17?


Do drukarek HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro MFP M28w, HP LaserJet Pro MFP M28a, HP LaserJet M14-M17 możesz śmiało kupić zarówno oryginalne tonery, jak i kompatybilne zamienniki. Zobacz jaki oryginalny toner wybrać do drukarki HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro MFP M28w, HP LaserJet Pro MFP M28a i HP LaserJet M14-M17! Poznaj zamienniki, dzięki którym zmniejszysz koszty eksploatacji!

Jaki oryginalny toner do drukarki HP LaserJet Pro M15a?


Jeśli szukasz oryginalnego toneru do drukarki HP LaserJet Pro M15a oraz pokrewnych modeli to w naszym sklepie print24 znajdziesz toner oryginalny HP LaserJet Pro M15a M15w M28a CF244A HP, którym zadrukujesz, aż 1000 stron. Toner dostosowany jest do druku w czerni.

Na jaki zamiennik tonera się zdecydować?


Chcesz kupić zamiennik tonera i mieć gwarancję wysokiej jakości wydruku? W naszym asortymencie posiadamy zamienniki, które gwarantują kompatybilność z konkretnym modelem drukarki. Jeśli nie wiesz jaki zamiennik wybrać, wystarczy, że skorzystasz z naszej wyszukiwarki na stronie, w której wystarczy wpisać model drukarki, a wyszukiwarka zaproponuje tonery oryginalne i zamienniki. W ofercie zamienników tonerów HP do drukarek LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro MFP M28w, HP LaserJet Pro MFP M28a, HP LaserJet M14-M17 znajdziesz:

Wszystkie powyższe zamienniki tonerów oferujemy w naszym sklepie internetowym print24.com.pl

Jak wymienić toner w drukarce HP LaserJet Pro M15a?


W Twojej drukarce skończył się toner i nie wiesz, jak dokonać jego wymiany? Poniżej przedstawiamy, jak krok po kroku wymienić toner w drukarce HP LaserJet Pro M15a.

1. Włącz drukarkę.
2. Otwórz górną pokrywę drukarki, aby dostać się do tonera.
3. Chwyć za rączkę tonera i pociągnij, aby wyjąć toner.
4. Otwórz nowy toner i zdejmij zabezpieczenia oraz plombę.
5. Włóż nowy toner do drukarki, aż usłyszysz kliknięcie.
6. Zamknij górną pokrywę.
7. Stary toner włóż do opakowania po nowym tonerze.
8. Wykonaj druk testowy.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2023
pixel