Jaki tusz do drukarek OfficeJet 6963, 6974 i 6960 wybrać?

2022-05-31
Jaki tusz do drukarek OfficeJet 6963, 6974 i 6960 wybrać?

Drukarki atramentowe HP OfficeJet uważane są za jedne z najlepszych rozwiązań drukujących do użytku biurowego. Wdrożony w nich inteligentny system druku umożliwia precyzyjne przetwarzanie kolorowych ulotek, broszur oraz różnego rodzaju dokumentów biurowych. Na szczególną uwagę zasługuje również duży wybór materiałów eksploatacyjnych do tego typu urządzeń, czego przykładem jest tusz do drukarki HP OfficeJet 6963, 6974 i 6960. Zobacz, czym się wyróżnia ten wkład i dowiedz się więcej na temat jego zamienników!

Jaki tusz do drukarki HP OfficeJet 6963, 6974 i 6960 wybrać?

Nie od dziś wiadomo, że oryginalne tusze do drukarek HP OfficeJet zapewniają idealną jakość wydruku oraz możliwość elastycznego zarządzania kosztami związanymi z codzienną eksploatacją drukarki. Wystarczy spojrzeć na tusz do drukarki HP 903, który dostępny jest w dwóch wariantach: jako tusz czarny HP 903 (oryginalny kod producenta: T6L99AE) oraz tusz kolorowy HP 903 (T6L87AE). Oba te produkty świetnie sprawdzają się podczas codziennego drukowania materiałów w niewielkich przestrzeniach biurowych.

Tusze HP 903 to wkłady pigmentowe, które powstały z myślą o tych użytkownikach, którzy często drukują fotografie, grafiki oraz kolorowe dokumenty. Innowacyjna konstrukcja tych wkładów zapewnia doskonałą pigmentacją, dzięki czemu wydruk jest w pełni nasycony i perfekcyjnie odwzorowany.

Kolejnym atutem tych produktów jest świetna wydajność. Czarny tusz HP 903 pozwala na wydruk do 300 stron A4, natomiast kolorowy tusz HP 903 drukuje do 315 stron A4, przy 5% pokryciu. Oba wkłady można kupić w pojemnikach o powiększonej pojemności (XL). Co ważne, tusze HP 903 są kompatybilne z wieloma urządzeniami marki Hewlett-Packard. Można je stosować m.in. jako:

  • tusz do drukarki HP OfficeJet 6963;
  • tusz do drukarki HP OfficeJet 6974;
  • tusz do drukarki HP OfficeJet 6960.

Zamiennik tuszu do HP 903 – ekonomiczne drukowanie w Twoim biurze

Osoby korzystające z drukarek HP OfficeJet cenią sobie stosunkowo niskie ceny wkładów odpowiednich do tych urządzeń. Mimo to coraz więcej firm oferuje wysokiej jakości zamienniki tuszów do drukarek HP OfficeJet, które gwarantują świetną wydajność i jakość wydruku porównywalną do oryginałów.

Jednym z takich produktów jest zamiennik tuszu do HP 903XL wyprodukowany przez markę Print.ink. Ten nowy, regenerowany zamiennik klasy premium został przetestowany zgodnie z normą wydajnościową ISO 24711. Warto również dodać, że wkład wypełniony został specjalnym tuszem, który zawiera środek chroniący przed jego wysychaniem, co przyczynia się do bezawaryjnej eksploatacji urządzenia.

W większości przypadków czynnikiem przeważającym o zakupie zamiennika tuszu HP 903 jest jednak cena. Koszt wydruku 1 strony A4 w odcieniach szarości przy użyciu oryginału wynosi około 29 groszy. Jeżeli natomiast zdecydujemy się na zakup wkładu alternatywnego, cena ta spada do zaledwie 5 groszy za 1 stronę A4. Jak widać, różnica jest naprawdę duża.

Warto jednak pamiętać o tym, że decydując się na zakup zamiennika tuszu do drukarki HP OfficeJet 903, należy zawsze sięgać po produkty oferowane przez rzetelnych, sprawdzonych dostawców, by mieć pewność co do ich jakości i bezpieczeństwa podczas stosowania.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022
pixel