Poznaj nasze TOP3 unikalne funkcje

2021-01-07
Poznaj nasze TOP3 unikalne funkcje
Od 2018 roku, wraz z naszym partnerem IdoSell dostarczającym oprogramowanie, nieustannie pracujemy i rozwijamy nową wersją naszego sklepu. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku materiałów eksploatacyjnych oraz doświadczeniu IdoSell na rynku oprogramowania dla e-commerce, mogliśmy zaplanować, zaprojektować, a następnie stworzyć zaawansowany system sklepowy, dzięki któremu rozwiązaliśmy najważniejsze problemy naszych klientów, pojawiające się na etapie, wyszukiwania, porównywania oraz dokonywania zakupów materiałów eksploatacyjnych. Sprawdź nasze TOP3 funkcje, dzięki którym wybierając nasz sklep jeden raz, zostaniesz z nami na dłużej. Jesteśmy tego pewni!

Poznaj nasze TOP3 funkcjonalności

1. Wyszukiwarka po modelu drukarki!
Stworzyliśmy największą w Polsce bazę urządzeń drukujących ze zintegrowaną wyszukiwarką, dzięki czemu znajdziesz swój wkład w kilka chwil. Jeszcze nigdy do tej pory nie było to takie proste. Dodatkowo, z naszym narzędziem, zintegrowaliśmy funkcję pozwalającą w łatwy sposób dodać brakujące modele, dzięki czemu możesz tworzyć je w przyszłości razem z nami! Aby skorzystać z naszej wyszukiwarki, wystarczy że klikniesz w którykolwiek element menu, a pojawi się ona natychmiast i będzie do Twojej dyspozycji.2. Porównywarka produktów na karcie towaru!
Czy nie zdarzyło Ci się porównywać ceny produktów oryginalnych oraz zamiennika? Tego samego produkt w różnej wydajności i wariantach? Jakie są różnice w gwarancji? Co bardziej się opłaca? Na ile stron wystarczy wkład w tej cenie? Jaka jest cena za stronę? Jakie miałeś opcje? Pewnie było to pięć otwartych kart w przeglądarce i kalkulator :). Zrób to łatwiej. Stworzyliśmy porównywarkę, dzięki której na karcie każdego produktu, od razu zobaczysz jaki wariant będzie dla Ciebie najlepszy. Porównasz w łatwy sposób cenę za stronę, wydajność oraz przejdziesz do opisu danego towaru, gdzie sprawdzisz inne jego cechy jak gwarancja, dostępność oraz czas wysyłki. Możesz też dodać interesujące Cię produkty ”Do porównania”, co pozwoli Ci porównywać jego dowolne cechy. Znajdź swój wkład, przejdź na kartę produktu i przekonaj się sam.3. Moje tusze i tonery!
To nowatorskie rozwiązanie zastosowaliśmy jako pierwsi w Polsce w naszej branży. Dzięki niemu, już nigdy nie trzeba będzie pamiętać jaki model drukarki posiadamy ani jaki symbol ma wkład do niej! Wystarczy, że wyszukasz go raz i zakupisz, a automatycznie dodamy go do Twoich zakupionych modeli. Więcej informacji o tej funkcjonalności znajdziesz na dedykowanej stronie: Moje tusze i tonery!Autor wpisu: Jerzy Wasiela
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021
pixel