Tania w eksploatacji drukarka atramentowa – co warto wiedzieć?

2023-04-04
Tania w eksploatacji drukarka atramentowa – co warto wiedzieć?

Znalezienie odpowiedniej drukarki, która będzie spełniać nasze potrzeby, nie jest łatwym zadaniem. Wybór jest ogromny, a ceny różnią się nie tylko ze względu na markę i model, ale również na koszty eksploatacji danego urządzenia.

Warto pamiętać, że zakup drukarki to dopiero początek wydatków związanych z drukiem w Twoim domu lub firmie, dlatego zanim sięgniesz po najtańszą drukarkę, jaką znajdziesz w sklepie, pamiętaj, aby sprawdzić, czy cena materiałów eksploatacyjnych nie przekracza ceny wybranego urządzenia.

Często niestety jest tak, że producenci kuszą klienta wyjątkowo niską ceną drukarki, do której “wypuszczają” tusze w cenach przyprawiających o ból głowy.

Znacznie lepszym i z czasem bardziej ekonomicznym wyborem będzie zakup droższej drukarki, z dostępnymi tuszami w rozsądnych cenach.

Czy warto wybrać drukarkę z tanimi tuszami?

Odpowiedź jest prosta - warto! Pamiętaj jednak, aby wybierać materiały eksploatacyjne wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych sprzedawców.

Tanie tusze zamienne gwarantujące jakość wydruku, taką jak przy wykorzystaniu oryginału, kupisz w naszym sklepie internetowym - Print24. Liczne pozytywne opinie o naszych produktach oraz gwarancja na każdy zamówiony tusz, sprawia, że drukowanie z Print24 jest nie tylko tanie, ale także w pełni bezpieczne.

Możesz więc drukować spokojnie, bez zamartwiania się o koszt każdej zadrukowanej kartki.

Drukarka z tanimi tuszami - propozycje Print24

Aby pomóc Ci uniknąć sytuacji, w której drukarka przejada masę niezwykle drogiego tuszu, a Ty widzisz jak Twój portfel chudnie przy każdym wydruku, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka modeli drukarek na tanie tusze.


Brother DCP-T525W

Brother DCP-T525W to drukarka atramentowa wielofunkcyjna, która oferuje nie tylko funkcję drukowania, ale także skanowania i kopiowania dokumentów. Model ten wyróżnia się przede wszystkim wysoką wydajnością oraz niskim kosztem eksploatacji.

Drukarka Brother DCP-T525W pozwala na wydrukowanie aż do 6500 czarno-białych lub 5000 kolorowych stron przy minimalnym koszcie eksploatacji. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które często drukują duże ilości dokumentów.


Wydruk jednej strony tekstu A4 przy 5% zaczernieniu z użyciem zestawu tuszy zamiennych BT5000 + BT6000 będzie wynosił ok. 0,004 zł.


Canon PIXMA G3411

Drukarka Canon PIXMA G3411 to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują nie tylko wydruków wysokiej jakości, ale także niskich kosztów eksploatacji. Dzięki technologii druku atramentowego z systemem zbiorników atramentu zamiast wkładów, możesz wygodnie uzupełniać tusze dolewając je z buteleczek.

Drukarka jest w stanie wydrukować do 7 000 stron czarno-białych i 6 000 stron kolorowych z jednym zbiornikiem atramentu.

Za wydruk jednej strony tekstu A4 przy 5% zaczernieniu używając zestawu tuszy zamienników GI-490 zapłacisz ok. 0,003 zł.


HP Smart Tank 675

HP Smart Tank 675 to drukarka atramentowa z dolewanymi tuszami, zaprojektowana z myślą o użytkownikach domowych i biurowych, którzy potrzebują wydajnego i ekonomicznego urządzenia do drukowania, kopiowania i skanowania.

Zbiorniki na tusze w drukarce HP Smart Tank 675 są łatwe w uzupełnianiu, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Pojemny zbiornik na tusz dla każdego koloru, zapewnia wydruk do 12 000 stron w czerni i 8 000 stron w kolorze.

Drukując zamiennikami tuszów HP GT53XL + GT52XL (1VV21AE), koszt jednej strony A4 przy 5% zaczernieniu wyniesie około 0,003 zł.


HP Smart Tank 515HP Smart Tank 515

Drukarka HP Smart Tank 515 to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników domowych i małych biur, którzy potrzebują wydruku wysokiej jakości w niskiej cenie. Zintegrowany system zbiorników z atramentem zamiast tradycyjnych wkładów, zapewnia znacznie niższe koszty eksploatacji i łatwiejsze uzupełnianie pojemników z atramentem.

Jedno napełnienie zbiorników starczy na wydruk aż 6 000 stron czarno-białych i 8 000 stron kolorowych.

Korzystając z alternatywnego tuszu HP GT53XL + GT52XL (1VV21AE), koszt wydruku jednej strony A4 przy 5% zaczernieniu wynosi około 0,003 zł.


HP Ink Tank Wireless 419HP Ink Tank Wireless 419

HP Ink Tank Wireless 419 to drukarka atramentowa, która oferuje wysoką jakość wydruków oraz funkcjonalność w korzystnej cenie.

HP Ink Tank Wireless 419 oferuje także wysoką wydajność – jeden zbiornik z tuszem pozwala na wydrukowanie nawet 6 000 czarno-białych stron lub 8 000 stron kolorowych.

Koszt wydruku jednej strony A4 przy 5% zaczernieniu użyciem zamienników tuszy HP GT53XL + GT52XL (1VV21AE), wynosi około 0,003 zł.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel