Toner do drukarki laserowej Brother - sprawdź, jaki wybrać do konkretnego modelu

2022-02-25
Toner do drukarki laserowej Brother - sprawdź, jaki wybrać do konkretnego modelu

Brother jest japońskim producentem urządzeń drukujących, który od ponad stu lat dostarcza klientom wysokiej jakości drukarki laserowe i atramentowe. Produkty te wyróżnia nie tylko nowoczesny design i bogata funkcjonalność, ale także możliwość dopasowania ich do potrzeb każdego użytkownika – zarówno osób prywatnych, jak i mniejszych lub większych przedsiębiorstw. W ich ofercie znaleźć można także tonery i tusze do drukarek Brother. Dziś podpowiemy Ci, jak wybrać odpowiedni toner do drukarki Brother i jakie wkłady są kompatybilne z najpopularniejszymi drukarkami laserowymi Brother.

Toner do drukarki laserowej Brother – czym się wyróżnia?

Tonery do drukarek Brother to produkty przeznaczone do urządzeń laserowych, których głównym atutem jest gwarancja świetnej jakości wydruku – dokumenty drukowane przy użyciu tych wkładów mogą przetrwać nawet 100 lat! Nie bez znaczenia pozostaje też korzystna cena tonerów do drukarek laserowych Brother, która przemawia za wyborem urządzeń tego producenta. Firma cały czas udoskonala swoje produkty, co można zauważyć w stosowanych przez nich technologiach. Chociaż pojemność najnowszych tonerów do drukarek Brother wynosi tyle, ile mała kropla, to gwarantują one bardzo wyraźny wydruk grafik i tekstu.

Tonery do drukarek laserowych Brother sprzedawane są w specjalnych kasetach, w których wykorzystywana jest innowacyjna technologia wosku. Dzięki temu, że materiał stosowany w tonerach Brother nie zawiera olejów, drukowane dokumenty zyskują eleganckie, matowe wykończenie. Jak widać, korzyści stosowania tonerów do drukarki Brother jest wiele. Dobrze jest więc zastanowić się, jaki model wkładu będzie pasować do konkretnego urządzenia japońskiego producenta.

Toner do drukarki Brother DCP-1510E

Brother DCP-1510E to nowoczesne, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie trzy funkcję – drukarkę, kopiarkę oraz skaner. Ta atrakcyjna wizualnie drukarka laserowa o niewielkich rozmiarach oferuje prędkość druku do 20 stron na minutę. Jaki toner do drukarki Brother DCP-1510E będzie najlepszy? Dobrym wyborem będzie toner TN-1030, który można stosować również jako toner do drukarki Brother DCP-15-12Etoner do drukarki DCP-1610W oraz toner do drukarki HL-1112E.

Toner do drukarki Brother DCP-1623WE

Brother DCP-1623WE to kolejny przykład kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego, które wykorzystywane jest głównie w domach i w małych biurach, gdzie potrzebny jest jeden sprzęt z funkcją drukowania, skanowania i kopiowania. Szukasz wydajnego i korzystnego cenowo tonera do drukarki Brother DCP-1623WE? Wybierz toner TN1090, który zapewni Ci wydajność na poziomie aż 1500 stron.

Toner do drukarki Brother DCP-L2530DW

Dużą popularnością wśród klientów cieszy się także laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L253DW, które zapewnia szybkość drukowania na poziomie 30 stron na minutę. Do tego modelu pasuje m.in. toner do drukarki Brother TN-2421, TN-2411 oraz DR-2401.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022

Produkt zamienny

Wydajność1500 stron toner10000 stron bęben
KolorCzarny
Wydajność3000 stron toner12000 stron bęben
KolorCzarny
pixel