Tonery do drukarki HP LaserJet Pro M15 W

2022-04-11
Tonery do drukarki HP LaserJet Pro M15 W

Niezawodna praca, doskonała jakość każdego wydruku i komfort drukowania z aplikacją HP Smart – oto trzy główne atuty urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet Pro M15W. Sprzęt ten cieszy się dużą popularnością zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i w domach, gdzie gwarantuje wygodne drukowanie, skanowanie i kserowanie dokumentów. Zastanawiasz się, jak dobrać toner do drukarki HP LaserJet Pro M15W? Odpowiedź na to pytanie czeka na Ciebie w naszym artykule!

Toner do drukarki HP LaserJet Pro M15W (W2G51A)

HP LaserJet Pro M15W to elegancka drukarka laserowa, która zapewnia szybki wydruk dokumentów w kolorze czarnym. Model ten wyposażony został również w moduł Wi-Fi, aplikację HP Smart, jak również tryb bezprzewodowego przesyłania dokumentów ze smartfona. Warto zwrócić uwagę na jej imponującą wydajność – w ciągu miesiąca to niepozorne, kompaktowe urządzenie jest w stanie wydrukować nawet do 8 000 stron! A jak wygląda kwestia materiałów eksploatacyjnych do drukarki M15W, a dokładnie tonera do drukarki HP LaserJet Pro M15W?

Jak już wspomnieliśmy, sprzęt ten jest w stanie drukować dokumenty wyłącznie w kolorze czarnym. W związku z tym nie musimy kupować kolorowego tonera do HP LaserJet Pro M15W, a jedynie czarny wkład laserowy. Mowa tu o tonerze CF44A, którego wydajność wynosi do 1 000 stron. Toner ten oferuje wysokiej jakości wydruk, a także bezawaryjną pracę drukarki w całym okresie jej użytkowania.

Toner do drukarki HP LaserJet Pro M15W – zamiennik czy oryginał?

Oryginalny toner CF44A to koszt rzędu 220-230 zł, dlatego też klienci coraz częściej zastanawiają się nad alternatywnym rozwiązaniem, które zapewni im równie dobrą jakość wydruku, jednak w nieco niższej cenie. Świetnie w tej roli sprawdzają się zamienniki tonera do drukarki HP LaserJet Pro M15W produkowane przez firmy trzecie, np. markę Estio oraz Economy.

Są to wkłady w pełni kompatybilne z drukarką M15W, które wyróżnia identyczna lub nieco większa wydajność niż w przypadku produktów oryginalnych. Warto również zaznaczyć, że zamienniki tonera HP LaserJet Pro M15W gwarantują o wiele niższy koszt wydruku jednej strony – w przypadku oryginału jest to około 22 grosze, natomiast dla zamiennika jest to koszt zaledwie 4 groszy.

Gdzie kupić toner do drukarki HP LaserJet Pro M15W?

O ile w przypadku oryginalnego tonera do drukarki HP LaserJet Pro M15W decyzja o wyborze miejsca zakupu wkładu nie ma tak dużego znaczenia (poszczególne sklepy mogą oferować produkty jedynie w nieco innych cenach), o tyle zamiennik tonera do drukarki HP LaserJet Pro M15W wymaga tego, by kupować go wyłącznie u sprawdzonych dostawców.

Niestety, niektórzy producenci zamienników oferują wkłady kiepskiej jakości, co przekłada się nie tylko na gorszy jakościowo wydruk, ale także ma negatywny wpływ na żywotność drukarki. By uniknąć tego typu problemów, należy zawsze kupować zamienniki tonera do drukarki HP LaserJet Pro M15W u sprawdzonych producentów, którzy zapewniają dożywotnią gwarancję na swoje produkty.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel