Tusz do drukarki HP 302 - czarny i kolorowy. Czy warto wybrać zamienniki?

2022-03-07
Tusz do drukarki HP 302 - czarny i kolorowy. Czy warto wybrać zamienniki?

Potrzebujesz pilnie wydrukować ważne dokumenty, a Twoja drukarka odmawia współpracy i daje Ci znać, że skończył się w niej tusz? Domyślamy się, że każdy właściciel urządzenia drukującego przynajmniej raz znalazł się w tak niekomfortowej sytuacji. By jej uniknąć, warto, byś z pewnym wyprzedzeniem pomyślał o tym, jaki tusz do drukarki HP będzie Ci potrzebny. Dziś na tapet bierzemy tusz do drukarki 302. Dowiedz się, z jakimi urządzeniami jest on kompatybilny i czy warto zdecydować się na zakup zamiennika tuszu do drukarki HP 302.

Tusz do drukarki HP 302 – co powinieneś o nim wiedzieć?

Tusz do drukarki HP 302 jest jednym z najpopularniejszych wkładów atramentowych dostępnych w ofercie amerykańskiego przedsiębiorstwa informatycznego Hewlett-Packard. Tym, co go wyróżnia na tle produktów konkurencyjnych marek, jest świetna jakość wydruku, a także stosunkowo niska cena, która skłania do zakupu zarówno klientów biznesowych, jak i osoby szukające niezawodnego tuszu do użytku domowego.

Tusze do drukarki HP 302 dostępne są w wersji czarnej i kolorowej, dzięki czemu umożliwiają szybki wydruk różnego rodzaju dokumentów, a także grafik i fotografii, które zachwycają intensywnym i głębokim kolorem. Istnieje również możliwość zakupu dwóch produktów w zestawie – tusz HP 302 2-pack to świetna okazja do tego, by jeszcze taniej wymienić równocześnie oba wkłady. Co ważne, oryginalny tusz do drukarki 302 HP jest wyposażony w dodatkową funkcję ostrzegania o niskim poziomie atramentu – wybierając go, możesz zapomnieć o wszelkich problemach związanych z brakiem tuszu!

Do jakiej drukarki pasuje tusz HP 302 czarny i kolorowy?

Tusz do drukarki HP 302 jest przeznaczony do wielu modeli drukarek HP z serii DeskJet, Envy oraz OfficeJet. Używają go przede wszystkim właściciele następujących urządzeń: HP DeskJet 1110, 2130, 3630 i 3639, HP Envy 4513, 4520, 4523 i 4527, jak również HP OfficeJet 4650, 5220, 5230 i 5232. Pełną listę urządzeń kompatybilnych z tuszem do drukarki HP 302 znajdziesz na stronie produktu dostępnego w naszym sklepie Print24.com.pl.

Tusz do drukarki HP 302 – zamiennik

W ostatnich latach na rynku coraz częściej spotykamy się z zamiennikami tuszu do drukarki HP 302, które oprócz znacznie niższej ceny gwarantują równie dobrą jakość wydruku i  pełne dopasowanie do tych samych urządzeń HP co wkłady oryginalne. Dużym plusem zamienników jest także świetna wydajność – dzięki oryginalnemu, kolorowemu tuszowi do drukarki HP 302 wydrukujemy około 330 stron, natomiast jego  zamiennik pozwala na wyraźny wydruk nawet do 740 stron.

Tusz HP 302 XL – czy warto go kupić?

Warto wspomnieć, że w sprzedaży dostępny jest także tusz do drukarki HP 302 XL, który posiada większą pojemność (8,5 ml w przypadku tuszu czarnego i 8 ml dla tuszu kolorowego), jednak zachowuje przy tym tę samą jakość wydruku. Jeżeli zdecydujesz się na zakup tego wkładu, możesz drukować nawet do 2,5 razy więcej dokumentów w porównaniu do standardowej pojemności.

Bez względu na to, na jaki produkt się zdecydujesz, pamiętaj o tym, by tusz do drukarki HP 302 kupować zawsze u sprawdzonych sprzedawców i dystrybutorów marki HP.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
pixel