Tusz do drukarki HP DeskJet 1510. Jaki model wybrać?

2022-04-13
Tusz do drukarki HP DeskJet 1510. Jaki model wybrać?

HP DeskJet 1510 to podstawowe urządzenie wielofunkcyjne, które od wielu lat gości w polskich domach i niewielkich przedsiębiorstwach. Ten kompaktowy, przystępny cenowo sprzęt umożliwia szybkie drukowanie dokumentów, skanowanie zdjęć i kopiowanie różnego rodzaju materiałów. Bezawaryjną pracę urządzenia gwarantują tusze do drukarki HP DeskJet 1510, które dostępne są w wersji czarnej i kolorowej. Jaki oryginalny tusz do drukarki HP DeskJet 1510 należy wybrać i czy warto sięgać wkłady zamienne?

Jaki tusz do drukarki HP DeskJet 1510?

HP DeskJet 1510 to urządzenie wielofunkcyjne nieco starszej generacji, które nie posiada portu Wi-Fi oraz Ethernet. W związku z tym można z niego korzystać tylko po podłączeniu do komputera za pomocą kabla USB 2.0 typu High Speed. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na codzienne korzystanie z drukarki i jakość wydruku. Jak wygląda kwestia tuszu do drukarki HP DeskJet 1510? Otóż sprzęt ten wyposażony jest w dwa kartridże – jeden z czarnym atramentem i drugi z kolorowym.

Częstym pytaniem zadawanym przez naszych klientów jest: „czy do drukarki HP 1510 pasuje tusz 301?”. Ten wkład pigmentowy cieszy się dużą popularnością nie tylko ze względu na gwarancję doskonałej jakości wydruku i produkowanie z przetworzonych materiałów, ale przede wszystkim z uwagi na stosunkowo niską cenę. Dobra informacja jest taka, że HP 301 to idealny tusz do drukarki HP DeskJet 1510, który można kupić w dwóch pojemnościach: standardowej i powiększonej (XL). Jest on dostępny jako tusz czarny HP DeskJet 1510 (CH563E) oraz tusz kolorowy HP DeskJet 1510 (CH562A).

Czy do HP DeskJet 1510 pasuje tusz 650?

Tusz HP 650 zapewnia wyraźny i precyzyjny wydruk, a przy tym wyróżnia się niską ceną (koszt wydruku 1 strony w kolorze czarnym to zaledwie 19 groszy). Niestety, wkłady z oryginalnym oznaczeniem CZ101AE oraz CZ102AE nie mogą być stosowane jako tusz do drukarki HP DeskJet 1510.

Tusz do drukarki HP DeskJet 1510 – zamiennik

Szukasz alternatywy dla oryginalnego tuszu HP DeskJet 1510? Zapoznaj się z bogatym asortymentem wkładów zamiennych, które pochodzą od renomowanych producentów, takich jak m.in. Print.ink. Produkty te są w pełni kompatybilne z drukarką marki Hewlett-Packard, a także zapewniają wyrazisty, czytelny wydruk. Warto również dodać, że zamienniki tuszu do drukarki HP DeskJet 1510 gwarantują o wiele większą wydajność niż oryginały, zachowując przy tym niską cenę. Dla przykładu, koszt wydruku 1 strony w kolorze czarnym przy użyciu zamiennika tuszu do drukarki HP 1510 wynosi zaledwie 8 groszy.

Jak wymienić tusz w drukarce HP 1510?

Jeżeli udało Ci się wybrać odpowiedni tusz do drukarki HP DeskJet 1510, czas na wymianę wkładu w Twoim urządzeniu. By tego dokonać, otwórz pokrywę drukarki i poczekaj, aż kaseta drukująca przesunie się na środek urządzenia. Wyjmij pojemniki ze zużytymi wkładami, a w ich miejscu umieść nowe tusze do drukarki HP DeskJet 1510. Pamiętaj, by przed włożeniem ich do kartridża usunąć folię zabezpieczającą. Na koniec umieść pojemniki z powrotem w drukarce i zamknij pokrywę. Teraz możesz już przeprowadzić wydruk kontrolny i na nowo cieszyć się sprawną pracą urządzenia!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel