Tusze do drukarek Canon 545 i Canon 546 – gdzie kupić i czy warto wybrać zamienniki?

2022-02-23
Tusze do drukarek Canon 545 i Canon 546 – gdzie kupić i czy warto wybrać zamienniki?

Drukarki Canon Pixma to urządzenia od wielu lat uważane za synonim niezawodności oraz wysokiej jakości wydruku zarówno dokumentów tekstowych, jak i zdjęć lub grafik. Modele te wyróżnia kompaktowy rozmiar, jak również obecność wyłącznie dwóch wkładów z atramentem. W jednym pojemniku umieszczany jest czarny tusz do drukarki 545, natomiast w drugim kolorowy tusz do drukarki Canon 546. Gdzie kupić tusze do drukarki Canon 545 i 546? Czy warto wybierać oryginalne wkłady, czy może lepiej sięgać po produkty zamienne?

Tusz do drukarki Canon 545 i 546 – do jakich urządzeń pasuje?

Tusz do drukarki PG-545 to wkład atramentowy, który świetnie sprawdza się w przypadku wielu modeli drukarek atramentowych Canon oraz urządzeń wielofunkcyjnych japońskiego producenta. Najczęściej jest on wykorzystywany jako tusz do drukarki Canon Pixma TS 3450, Canon Pixma TS 3150 oraz Canon Pixma MG 2950.

Warto jednak zaznaczyć, że lista urządzeń kompatybilnych z tuszem do drukarki Canon PG-545 liczy około 30 pozycji, wśród których można znaleźć również takie modele jak:

Wszystkie urządzenia wymienione powyżej to sprzęt przeznaczony do druku kolorowego, dlatego też oprócz tuszu do drukarki Canon 545 potrzebny jest także wkład kolorowy, taki jak tusz do drukarki Canon 546. Produkty te możesz kupić w dwóch wersjach – standardowej i powiększonej.

Tusz do drukarki Canon 545 – zamiennik czy oryginał?

Wysoka cena jest jednym z minusów wkładów atramentowych marki Canon, co często odstrasza klientów od zakupu tych urządzeń. Na szczęście problem ten można w prosty sposób rozwiązać poprzez wybór odpowiedniego zamiennika tuszu do drukarki Canon 545. Co to takiego? Jest to wkład atramentowy oferowany przez inne firmy niż marka Canon (np. Print.ink), który oprócz znacznie niższej ceny pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wydruku bez jakichkolwiek przebarwień czy też plam.

Co więcej, produkty zamienne są w pełni kompatybilne z drukarkami atramentowymi Canon, a w większości przypadków oferują również znacznie większą wydajność w porównaniu do wkładów oryginalnych. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz kupić zamiennik tuszu do drukarki 545, to zawsze powinieneś szukać go u sprawdzonego dostawcy, który sprzedaje wyłącznie wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do drukarek Canon.

Tusz do drukarki Canon 545 i Canon 546 – gdzie kupić?

Tusz do drukarki 545 to jeden z najpopularniejszych wkładów atramentowych na rynku, który jest dostępny w większości sklepów stacjonarnych i internetowych oferujących tusze do drukarek Canon. Należy jednak dodać, że ceny poszczególnych produktów mogą się nieco różnić u różnych dostawców, dlatego my polecamy zakup tuszu do drukarki Canon 545 i 546 przez Internet. W naszym sklepie internetowym Print24.com.pl przygotowaliśmy duży wybór zarówno oryginalnych, jak i zamiennych tuszów do drukarki Canon PG-545, które można zakupić w wersji standardowej lub powiększonej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
pixel