Tusze do drukarki HP 653 i HP 703 - do jakich drukarek pasują i czy warto wybrać zamienniki?

2022-03-21
Tusze do drukarki HP 653 i HP 703 - do jakich drukarek pasują i czy warto wybrać zamienniki?

Rynek materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących jest bardzo zróżnicowany. Wbrew pozorom, duży wybór tuszów i tonerów do drukarek sprawia, że znalezienie odpowiedniego produktu wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się to na pierwszy rzut oka wydawać. Planujesz zakup nowego tuszu do urządzenia japońskiego producenta Hewlett-Packard? Zobacz, do jakiej drukarki pasuje tusz HP 653, a do jakiej HP 703 i sprawdź, czy warto sięgać po zamiennik tuszu do drukarki HP 703.

Tusz do drukarki HP 653

Tusz do drukarki HP 653 to jeden z najpopularniejszych wkładów atramentowych, który może być stosowany w wielu urządzeniach drukujących tej firmy. Tusz dostępny jest w sprzedaży w dwóch wariantach – jako tusz HP 653 czarny (3YM75AE) oraz tusz HP 653 kolor (3YM74AE). Obra produkty są chętnie wybierane z uwagi na świetną jakość wydruku oraz intensywny kolor, który nie blaknie w miarę upływu czasu. Warto zwrócić również uwagę na pojemność tuszu HP 653 wynoszącą aż 4 ml, która pozwala na wydruk do 360 stron w kolorze czarnym i 200 stron w wersji kolorowej, bez konieczności wymiany kartridża.

Do jakiej drukarki pasuje tusz HP 653? Lista urządzeń kompatybilnych z tym wkładem obejmuje przede wszystkim dwa modele: urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 oraz 6475.

Tusz HP 653 XL czy zamiennik?

Jeżeli korzystasz z jednego z powyższych urządzeń i chcesz zmniejszyć koszty związane z codziennym drukowaniem, do wyboru masz dwie opcje – zakup zamiennika tuszu HP 653, który gwarantuje nawet 2,5-krotnie wyższą wydajność przy zachowaniu niskiej ceny lub zakup oryginalnego tuszu HP 653 XL o powiększonej pojemności. W obu przypadkach możesz liczyć na bardzo dobrą jakość wydruku i niezawodną pracę drukarki przez wiele lat. Decyzja należy do Ciebie!

Tusz HP 703 czarny+kolor

Druga propozycja dla właścicieli urządzeń drukujących to tusz HP 703, który również zaliczany jest do kategorii tuszów pigmentowych. Korzystanie z tego wkładu zapewnia nie tylko bezawaryjną pracę drukarki przez cały okres jej użytkowania, ale także świetną jakość wydruku i bardzo dobrą wydajność (nawet do 600 stron w przypadku czarnego tuszu HP 703 i 250 stron dla tuszu HP 703 kolor).

Do jakiej drukarki pasuje tusz HP 703? Tym razem lista urządzeń kompatybilnych z wkładem jest nieco dłuższa. Znajdziemy na niej takie modele jak HP DeskJet D730, HP DeskJet F735, HP DeskJet Ink Advantage K209A oraz HP PhotoSmart Ink Advantage K510a.

Tusz do drukarki HP 703 – zamiennik

Stosunkowo wysoka cena oryginalnego tuszu do drukarki HP 703 sprawia, że klienci coraz częściej decydują się na zakup wkładów zamiennych oferowanych przez firmy zewnętrzne, w tym m.in. Print.Ink. Rosnące zainteresowanie tymi produktami ma związek przede wszystkim ze znacznie niższą ceną zamiennika tuszu do drukarki HP 703 oraz niemal 4-krotnie wyższą wydajnością w porównaniu do oryginałów. Co ważne, wkłady zamienne kupowane u sprawdzonych dostawców gwarantują równie dobrą jakość wydruku i wyraźny, głęboki kolor.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
pixel