Zamienniki do drukarek — dlaczego warto zdecydować się na alternatywne wkłady do drukarki?

2023-01-03
Zamienniki do drukarek — dlaczego warto zdecydować się na alternatywne wkłady do drukarki?

Oryginalne tusze do drukarki to kosztowne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób i firm drukujących dokumenty na dużą skalę. Oszczędność to jeden z najważniejszych powodów, dla których warto zdecydować się na tanie tusze. Jakie jeszcze korzyści wynikają z używania alternatywnych wkładów do drukarki?

Zamienniki do drukarek — sprawdzaj swoje źródła

Tanie zamienniki to świetne rozwiązanie pod warunkiem, że korzystasz z pewnego źródła i materiałów pochodzących od sprawdzonych producentów. Zamienniki pochodzące z niepewnych źródeł mogą wyczerpywać się szybciej, generując tym samym większe wydatki. Mogą również powodować błędy w wydruku lub generować wydruki o mniejszym nasyceniu koloru.

Korzyści płynące z używania zamienników do drukarek

Podstawową zaletą jest obniżenie kosztów eksploatacyjnych w domu lub w firmie. Alternatywne tusze/ potrafią być tańsze od oryginalnych nawet o 58%. Nie oznacza to jednak, że w czymkolwiek im ustępują. Zwłaszcza jeśli pochodzą z zaufanego źródła. W naszym sklepie znajdziesz takie modele popularnych zamienników tuszy/tonerów, które są bardziej wydajne niż ich oryginalne pierwowzory.

Print24 — tanie tusze i sprawdzone rozwiązania

W Print24 mamy dla Ciebie zamienniki najwyższej jakości. Tanie zamienniki do drukarek  znajdujące się w ofercie naszego sklepu pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Swoją wiedzę na co dzień popieramy 14 letnim doświadczeniem na rynku materiałów eksploatacyjnych. Znajdziesz u nas  tonery marki Estio i EconomyPrint.ink i wiele innych. Wpisz w wyszukiwarkę model drukarki i wybierz producenta, który Cię interesuje. Wybierz producenta, rodzaj (laserowa/atramentowa) oraz nr modelu drukarki, a na stronie wyświetli się pełna lista dostępnych materiałów eksploatacyjnych.

Gwarancja na tusz i toner — zamiennik z zabezpieczeniem

Naszym Klientom udzielamy gwarancji na tusz i toner. Jeśli tusz/toner nie spełni Twoich oczekiwań lub okaże się wadliwy, wymienimy go na nowy lub zwrócimy środki. Udzielamy również gwarancji na urządzenie — jeśli Twoja drukarka ulegnie zniszczeniu przez używanie naszych zamienników, naprawimy ją dla Ciebie bezpłatnie w naszym serwisie. Zwiększ oszczędności w domu lub w firmie i zapoznaj się z naszą ofertą

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
pixel