Przydatne rzeczy, które wydrukujesz na domowej drukarce

2023-05-09
Przydatne rzeczy, które wydrukujesz na domowej drukarce

Drukarkę w domu posiada niemal każdy, dlaczego więc nie wykorzystać jej w bardziej kreatywny niż drukowanie dokumentów i wypracowań celu?

W naszym artykule znajdziesz wiele inspiracji na wykorzystanie domowej drukarki do tworzenia przydatnych i oryginalnych przedmiotów.

Nie musisz posiadać wybitnych zdolności graficznych, aby przygotować poniższe projekty samodzielnie. Wystarczy, że wykorzystasz w tym celu darmowy program graficzny, (np. Canva), lub skorzystasz z gotowych szablonów, które z łatwością znajdziesz w internecie.

W Print24 przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na praktyczne drukowanki, które stworzysz w domowym zaciszu:

Kalendarz

Kalendarz to wielozadaniowa kartka papieru, na której zanotujesz daty urodzin swoich bliskich, ważne do zrealizowania zadania lub wymarzony urlop.
Niezależnie czy preferujesz kalendarze roczne czy miesięczne, w prosty sposób wydrukujesz je samodzielnie w domu.
Opcji jest wiele, możesz skorzystać z darmowych szablonów dostępnych w internecie, samodzielnie zaprojektować kalendarz w stylu jaki Tobie najbardziej odpowiada, lub skorzystać naszych z wzorów, które znajdziesz poniżej.

Jak wydrukować kalendarz z Print24? Nic prostszego:

  1. kliknij w obraz,
  2. wciśnij klawisz “Ctrl+P”,
  3. Drukuj.
KALENDARZ-MINIMAL-23 KALENDARZ-CIEN-23 KALENDARZ-DRUKARKA-23 KALENDARZ-ROSLINA-23

Planer

Planer to niezbędnik mocno zorganizowanej osoby. Może okazać się niezwykle pomocny w pracy, nauce czy podczas domowych obowiązków. Plusem samodzielnego wydruku planera jest możliwość indywidualnego dopasowania tabelek pod swoje potrzeby i styl życia. Zanotujesz tam swoje cele i plany na najbliższy dzień, tydzień a nawet miesiąc. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie przeoczyłeś żadnego ważnego zadania, spróbuj wydrukować jeden z naszych plenerów i zapisz na nim najważniejsze rzeczy do zrobienia.

PLANER-TYGODNIOWY PLANER-DZIENNY1 PLANER-TYGODNIOWY

Plan lekcji

Nauka w szkole bez odpowiedniego planu lekcji byłaby nie lada wyzwaniem. Możesz wydrukować najprostszy, czysty plan z samymi tabelkami, lub urozmaicić go o ulubione wzory lub postacie. Jeśli zależy Ci na trwalszym wydruku, możesz zalaminować gotowy plan lekcji lub wykorzystać do druku papier o wyższej gramaturze.

Zaproszenia

Wydruk zaproszenia to całkiem prosta sprawa, podstawą jest jednak wybór grubszego papieru i najwyższej jakości druku (zrobisz to w ustawieniach drukowania). Pamiętaj, że zaproszenia nie zawsze muszą być poważne, zaletą wydruku zaproszeń na własną rękę jest możliwość dopasowania grafiki pod siebie lub kombinowania z humorystycznymi akcentami!

Etykiety na prezenty

Karteczki i etykietki przy prezentach stworzone samodzielnie z myślą o obdarowywanej osobie to zdecydowanie miły akcent. Etykiety na prezenty do druku możesz przygotować samodzielnie, lub skorzystać z naszych gotowych wzorów. 

Kolorowanki

Kolorowanki to nie tylko świetne zajęcie dla znudzonych pociech, ale także możliwość wspólnej zabawy, a nawet odstresowania po ciężkim dniu. W końcu kolorowanki nie mają ograniczeń wiekowych, wystarczy, że znajdziesz odpowiedni dla siebie wzór! W wyszukiwarce internetowej z pewnością znajdziesz mnóstwo darmowych kolorowanek, które możesz do woli drukować i kolorować. Wystarczy, że wpiszesz “kolorowanki do druku” w Google, lub pobierzesz gotowe wzory z naszego bloga.

Naklejki

Posiadamy sprawdzone informacje, że oklejanie domu naklejkami, to jedna z ulubionych zabaw wielu najmłodszych. Jeśli jednak nie jesteś fanem misiów czy dinozaurów na swoim laptopie lub szafkach, możesz wykorzystać papier samoprzylepny do stworzenia etykiet na słoiki lub pudełka. Jest to prosty pomysł, który potrafi znacznie ułatwić organizację w każdym domu. Wykorzystując drukarkę i papier samoprzylepny możesz stworzyć naklejki, które są unikalne i pasują do Twojego stylu lub potrzeb.

Jak zrobić naklejki samodzielnie? Dokładną instrukcję jak zrobić własne naklejki znajdziesz w naszym wcześniejszym wpisie na blogu.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel